Showing all 12 results












Szukasz czapki zimowej dla policji, która realnie grzeje, a nie tylko dobrze wygląda na zdjęciu? Postaw na model z dwuwarstwowej dzianiny albo z ociepliną Thinsulate w czerni lub granacie, a my naniesiemy na niego haftem napis POLICJA, herb lub oznaczenie jednostki. Personalizację wykonujemy już od 1 sztuki.
Zimą liczy się jedno: żeby czapka trzymała ciepło przez całą zmianę i nie rozciągnęła się po kilku praniach. Dlatego do służby dobieramy modele z gęstej dzianiny i ciepłych materiałów, a nie cienkie, sezonowe gadżety. W ofercie znajdziesz między innymi:
Do intensywnej, całorocznej służby polecamy grubsze, dwuwarstwowe modele – lepiej znoszą pranie i dłużej trzymają kształt. Zajrzyj też do pełnej odzieży reklamowej i roboczej.
Do munduru najlepiej pasują dwa kolory i to one schodzą u nas najczęściej. Czapka policyjna zimowa czarna jest uniwersalna i nie rzuca się w oczy w terenie, a czapka policyjna zimowa granatowa świetnie komponuje się z wersjami reprezentacyjnymi. Oba kolory dostępne są w większości fasonów – od gładkich beanie po modele z łatką pod branding.
Część czapek ma wszytą bawełnianą łatkę (np. 10 x 5 cm), na której wygodnie umieścisz logo lub napis. Jeśli kompletujesz zestaw dla całego pododdziału, dobierzemy do niego szaliki, kominy czy gadżety reklamowe w tej samej kolorystyce.
Na czapkach zimowych najlepiej sprawdza się **haft komputerowy – jest wypukły, reprezentacyjny i nie blaknie ani nie pęka na mrozie, dlatego to najczęstszy wybór na herb jednostki i napis POLICJA. Do prostych, jednokolorowych oznaczeń używamy folii flex, a do pełnokolorowych grafik na łatce – nadruku DTF**. Technikę dobieramy pod materiał i wzór:
| Parametr | Haft komputerowy | Folia flex | Nadruk DTF |
|---|---|---|---|
| Najlepsze zastosowanie | herb, logo, napis POLICJA | proste napisy, numery, oznaczenia | pełnokolorowe grafiki na łatce |
| Wygląd | wypukły, reprezentacyjny | gładki, matowy lub z połyskiem | płaski, pełny kolor |
| Trwałość zimą | bardzo wysoka, nie pęka na mrozie | wysoka | wysoka |
| Kolory | nici w wybranych barwach | jednolite, kryjące kolory | pełna paleta, zdjęcia, cieniowania |
| Wycena | indywidualna | indywidualna | indywidualna |
Znakowanie umieszczamy zwykle z przodu czapki albo na łatce, a na wywijanym brzegu można dodać drugie, mniejsze oznaczenie. Pielęgnacja jest prosta: pierz w niskiej temperaturze, na delikatnym cyklu i z łagodnym detergentem – wtedy dzianina i znakowanie posłużą przez kolejne sezony.
Potrzebujesz czapek zimowych dla swojej jednostki? Wyślij zapytanie z fasonem, kolorem i nakładem, a przygotujemy projekt i wycenę. Nie wiesz, co wybrać? Dobierz metodę znakowania z doradcą – podpowiemy, co najlepiej sprawdzi się przy Twoim wzorze, materiale i budżecie.
Tak. Naniesiemy napis POLICJA, herb, nazwę jednostki albo logo – najczęściej haftem komputerowym, a przy prostych napisach folią flex lub nadrukiem DTF na łatce.
Oba kolory pasują do munduru i są u nas najczęściej wybierane. Czarna jest bardziej uniwersalna i dyskretna w terenie, granatowa lepiej komponuje się z wersjami reprezentacyjnymi.
Na dzianinie najlepiej sprawdza się haft komputerowy – jest wypukły i nie pęka na mrozie ani po wielu praniach. Do pełnokolorowych grafik na łatce polecamy DTF, a do prostych oznaczeń folię flex.
Tak, personalizację wykonujemy już od 1 sztuki. Przy większych nakładach dla całej jednostki przygotujemy wycenę indywidualną.
Zalecamy pranie w niskiej temperaturze, na delikatnym cyklu i z łagodnym detergentem. Dzięki temu dzianina zachowa kształt, a haft lub nadruk posłużą przez kolejne sezony.
Większość modeli ma rozmiar uniwersalny z elastyczną, prążkowaną strukturą, która dobrze przylega i pasuje na różne głowy.
2021 © Darkstory Dariusz Skwarczek / Wszelkie prawa zastrzeżone