O nas

Poznaj nasza firmę

Darkstory

Jesteśmy firmą, która powstając w 2019 roku, postanowiła wykorzystać swoje kilkuletnie doświadczenie w branży i zacząć spełniać swoje pasje. Jesteśmy młodym, energicznym i wykwalifikowanym zespołem, który w swoich działaniach stawia w szczególności na jakość, precyzję oraz zadowolenie klienta. Naszym atutem jest także sumienność oraz dbanie o najmniejszy szczegół.

Wiemy, że nasi odbiorcy doceniają nas za czas realizacji zamówień oraz jakość produktów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby nasz klient był zadowolony i mógł liczyć na niecodzienne rozwiązania.

Przykładamy szczególną uwagę nie tylko do sprzedawanych produktów, ale także do ich znakowania. Specjalizujemy się w nadrukach wykonywanych metodami: flex, sublimacja, DTG, sitodruk oraz haft. Ponadto wyróżniamy się wysokiej jakości personalizacją w formie grawerunku.

Dysponujemy własnym magazynem produkcyjnym, w którym posiadamy szeroką gamę asortymentu, począwszy od koszulek, bluz, kubków, torebek bawełnianych, fartuszków kuchennych, poduszek czy szklanych ramek. Nasza oferta obejmuje również wysokiej jakości produkty BHP. Znajdziesz u nas robocze obuwie, polary, rękawice, a także inne niezbędne akcesoria.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie rozwijamy swoje preferencje oraz możliwości, będąc na bieżąco z najnowszymi trendami z branży.