2021-03-09

Haft komputerowy na odzieży – na czym polega i kiedy go wybrać?

Haft komputerowy jest najbardziej eleganckim i jednocześnie najtrwalszym sposobem znakowania odzieży. Samą metodę haftu znano już od wieków, jednak ta klasyczna forma oznaczania odzieży kolorową nicią dała się poznać nam w nieco odnowionej wersji.

Na czym polega haft komputerowy?

Haft komputerowy polega na układaniu tzw. ściegów w taki sposób, aby precyzyjnie odwzorować projekt. Dokonując tego, niezbędne jest takie ustawienie maszyny haftującej, czyli hafciarki, w taki sposób, aby potrafiła je odczytać i wykonać zarys, którego jakość będzie prezentować się na najwyższym poziomie. Wzory wykonywane przez maszynę stanowią bardzo znaczące ogniwo, a osoba, która zajmuje się ich projektowaniem, ma istotny wpływ na końcowe wykonanie haftu.

Szukasz trwałej metody znakowania odzieży? Wybierz haft komputerowy!

Najtrwalszą z metod znakowania jest z pewnością haft komputerowy. Przy niewielkich nakładach nie jest on szczególnie ekonomiczny, jednak wraz ze zwiększaniem zamówienia cena robi się bardzo atrakcyjna, a sama jakość, precyzja oraz trwałość wykonania to cechy widoczne gołym okiem zaraz po wykonaniu zlecenia. Logo firmy można haftować zarówno na T-shirtach, koszulkach polo, kurtkach czy polarach, ale także na fartuchach jak i ręcznikach. Wykorzystanie metody haftu komputerowego tworzy idealne odwzorowanie proporcji, kształtu oraz kolorystyki. Metoda ta to gwarancja wysokiej jakości i zadowolenia klientów.

Postaw na haft komputerowy!

Decydując się na znakowanie w formie haftu komputerowego na odzieży firmowej, wybierasz estetykę wykonania oraz precyzyjną powtarzalność na każdym produkcie. Ta technika znakowania to coś więcej niż samo logo, to niezwykła klasa i elegancja, która pozwoli Ci zachować jakość na rynku. Dzięki odpowiednio zaplanowanym i wykonanym ubraniom firmowym każda jednostka może stworzyć doskonale spójną identyfikację wizualną firmy. Postawienie na dress code w firmie pozwala w obecnych czasach wpływać na postrzeganie jej przez klientów jako jednostki kompetentnej, godnej zaufania, stawiającej na jakość i precyzję.

Wybierz haft komputerowy i postaw na precyzję, jakość oraz elegancję w znakowaniu odzieży firmowej.