2022-11-04

Idealny prezent na święta – kubek z własnym nadrukiem

Wyjątkowe kubki stworzone według własnego projektu mogą stać się oryginalnym prezentem, który zachwyci bliskie Ci osoby. Jedną z większych zalet takiego upominku jest jego praktyczność. Kubek przyda się zawsze, a nadruk pełnokolorowy będzie prezentował się niezwykle estetycznie w kuchennej szafce. Nie wiesz, jaki model wybrać? Zastanawiasz się nad własnym projektem nadruku? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze prezentu i zamów kubek, który spełni oczekiwania obdarowanej osoby.

Kubek z własnym zdjęciem lub nadrukiem – prezent na każdą okazję

Na rynku można bez problemu znaleźć proste projekty kubków z nadrukiem pełnokolorowym. Często są to gadżety reklamowe z logo firmy lub znanymi powszechnie postaciami i wzorami. Nie da się jednak ukryć, że kubek z własnym nadrukiem sprawdzi się o wiele lepiej. Znakowanie metodą sublimacji daje możliwość personalizacji naczynia własnym napisem lub obrazkiem. Dzięki temu można zaprojektować nadruk pełnokolorowy na każdą okazję.

Dużą zaletą spersonalizowanych kubków z własnym napisem lub zdjęciem jest to, że można je dopasować do preferencji obdarowywanej osoby. W kontekście wzorów nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Dlatego zaprojektuj kubek z nadrukiem pełnokolorowym, który zachwyci Twoich bliskich, znajomych lub współpracowników.

Kubek magiczny – oryginalny pomysł na prezent

Jeśli zwykłe kubki reklamowe z własnym nadrukiem pełnokolorowym nie spełniają Twoich oczekiwań, to nie musisz się martwić. Obecnie można kupić modele, które pokazują obrazek lub napis dopiero po zalaniu gorącą wodą. Znakowanie metodą sublimacji daje zachwycający efekt.

Oczywiście można skorzystać z gotowych, prostych projektów lub samemu zaproponować dowolny nadruk. Takie naczynie to znacznie ciekawsza opcja od klasycznego kubka. Będzie znakomitym prezentem na urodziny, święta czy ważne wydarzenie w pracy. Dzięki możliwości nanoszenia własnych nadruków zaprojektujesz kubek, który zachwyci swoim nietuzinkowym wyglądem.

Klasyczne kubki z łyżeczką – ciekawa alternatywa!

Zwykły biały kubek raczej nikogo nie zachwyci. Tego typu naczynia to podstawowe wyposażenie wielu kuchni, dlatego nie zwraca się na nie uwagi. Dużo może się jednak zmienić, jeśli zmieni się kolor kubka z wewnętrznej strony. Można postawić na intensywne barwy, które będą się mocno wyróżniać. Środek będzie wtedy pięknie kontrastował z zewnętrzną stroną kubka. Oczywiście naczynie można wzbogacić o własny nadruk pełnokolorowy.

Ciekawym dodatkiem jest też łyżeczka, którą umieszcza się w specjalnych otworach w uchu kubka. Jest to gadżet, który może okazać się niezwykle praktyczny. Cena kubka z własnym nadrukiem i łyżeczką nie jest znacznie większa, więc warto rozważyć tę opcję. Obdarowane osoby z pewnością to docenią.

Kubek z własnym nadrukiem – upominek na specjalne okazje

Znakowanie metodą sublimacji daje praktycznie nieograniczone możliwości. Jest to technika, dzięki której nadruk pełnokolorowy jest wyrazisty i wytrzymały. Można więc bez problemu stworzyć zarówno kubki z prostym projektem, jak i gadżety reklamowe z logo firmy i różnymi informacjami. Naczynia z własnym nadrukiem sprawdzą się więc jako prezent na:

W Druk dla Ciebie realizujemy zamówienia na wiele sztuk. Przy tych większych trzeba jedynie zwrócić uwagę na termin realizacji. Wszystkie paczki wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi. Nie ma więc obaw o zniszczenie kubków.

Prezent jedyny w swoim rodzaju – zaprojektuj swój kubek!

Możliwość personalizacji kubków sprawia, że można stworzyć upominek idealny na każdą okazję. Znakowanie metodą sublimacji gwarantuje wysokiej jakości nadruk o głębokich kolorach. Przygotowując nawet proste projekty, trzeba jednak wziąć pod uwagę zalecany format grafiki. Wtedy można mieć pewność, że efekt będzie zgodny z oczekiwaniami.

Jeśli nie masz pomysłu na upominek dla pracowników, klientów lub wspólników, stwórz kubek firmowy z własnym nadrukiem, przedstawiającym logo firmy. Praktyczny podarunek z pewnością przyda się w domu lub biurze. Jeżeli szukasz prezentu dla bliskich, zaskocz ich własnym personalizowanym kubkiem z nadrukiem, który nawiązuje do wspólnie spędzonych chwil. Nawet proste projekty wywołają uśmiech na twarzy. Piękne zdjęcie lub zabawny nadruk będą umilać każdy dzień podczas porannej kawy. Kubek z własnym nadrukiem jest więc wyjątkowym prezentem, który pamięta się przez długi czas.