2022-12-16

Jak powstają nadruki na drewnie?

Drewniane gadżety reklamowe są niezwykle stylowe i eleganckie. Jednokolorowy nadruk prezentuje się bardzo profesjonalnie na tym materiale. Z tego powodu coraz więcej firm decyduje się na inwestycje w drewniane breloki, pudełka i inne tego typu przedmioty. Jak dokładnie powstają te estetyczne wzory? Czy produkty wykonane z drewna sprawdzą się w roli prezentów dla najbliższych? Dowiedz się, jak wykonuje się napisy i logotypy na drewnianych gadżetach i sprawdź, w jaki sposób można je wykorzystać.

Jak wygląda produkcja drewnianych przedmiotów z nadrukiem?

Wzory i napisy na drewnie nazywane są potocznie nadrukami. Nie są one jednak wykonywane tymi samymi metodami, co grafiki na koszulkach czy bluzach. Drewniane przedmioty znakowane są zazwyczaj przy pomocy grawera. Zdobienia wykonywane w ten sposób są praktycznie niezniszczalne, dlatego nie trzeba obawiać się ścierania czy zadrapania.

Trzeba jednak zaznaczyć, że grawer ma też pewne ograniczenia. Największym z nich jest niewątpliwie konieczność wykonania grafiki lub napisu w jednym kolorze. Zawsze jest to odcień nieco ciemniejszy od znakowanego drewna. Niestety nie ma możliwości zabarwienia takiego wzoru. Dużą zaletą jest jednak charakterystyczne, estetyczne wgłębienie.

Na jakich produktach sprawdza się grawer na drewnie?

Grawer to technika, która może być wykorzystana w przypadku wszystkich produktów zrobionych z drewna. Trzeba jednak wspomnieć, że w przypadku niektórych sprawdzi się znacznie lepiej w porównaniu do innych metod. Do najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych i upominków z grawerem zalicza się m.in.:

Lista ciekawych produktów, które można ozdobić grawerem, jest znacznie dłuższa. Można je dopasować do okoliczności i gustu obdarowanej osoby. W przypadku firmowych gadżetów warto postawić na uniwersalne, praktyczne przedmioty. Dzięki temu upominki będą mogły służyć przez długie lata.

Jak projektuje się gadżety drewniane z własnym nadrukiem?

Dużą zaletą grawerowanych upominków i gadżetów reklamowych jest możliwość personalizacji. W naszym sklepie znaleźć można wiele produktów odznaczających się wysoką estetyką wykonania. Udostępniamy możliwość zaproponowania własnego projektu, który następnie nanosimy na wybrany przedmiot.

Złożenie zamówienia z dowolnym nadrukiem jest niezwykle proste. W razie jakichkolwiek problemów nasz zespół specjalistów służy pomocą. Wykwalifikowani pracownicy doradzą odpowiednie produkty i najlepszą technikę znakowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój drewniany gadżet reklamowy będzie zgodny z oczekiwaniami.

Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe z nadrukiem firmowym?

Darmowe gadżety i upominki to sprawdzony sposób na pozyskanie nowych klientów. Personalizowanie tego typu produktów przy pomocy grawera z logo firmy sprawi, że marka zapisze się w głowach odbiorców. Dzięki temu przedsiębiorstwo zanotuje wzrost zadowolenia wśród swoich klientów, co przełoży się na lepszą sprzedaż.

Warto jednak pamiętać, aby zwrócić uwagę na jakość dodawanych do zamówień gadżetów reklamowych. Ważne są nie tylko materiały użyte do ich wykonania, ale także technika znakowania. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z usług profesjonalnej drukarni. Specjaliści dobiorą właściwą metodę i pomogą w stworzeniu atrakcyjnych upominków.